S.S.S.

Güncel eğitim programlarına üst menüde bulunan eğitimler butonundan ulaşabilirsiniz.
Açılmasını istediğiniz listemizde olmayan bir eğitim olduğunda bizimle iletişime geçtiğinizde değerlendirmeye alıyoruz. İletişim için mail, telefon veya başkent üniversitesi etimesgut kampüsünde bulunan merkezimize gelerek bize ulaşabilirsiniz. Eğer yeterli talep ve öğretim görevlisi bulunursa eğitim önkayıta açılır.
Egitim programlarımız için kayıt süreci iki aşamadan oluşmaktadır. Öncelikle önkayıt formunu eksiksiz şekilde doldurmanız gerekmektedir. Önkayıt formu için tıklayınız. Daha sonra eğitim açıklamasında belirtilen ücreti banka hesabımıza yatırıp dekontu mail ile bedam@baskent.edu.tr emelo@baskent.edu.tr begum@baskent.edu.tr mail adreslerinden birine attığınızda kayıt işleminiz başarıyla tamamlanmış olmaktadır. Not: Eğitimden önce bilirkişilik eğitimleri için önkayıt ücreti olan 400 TL'nin yatırılması kayıt için yeterli iken diğer eğitimler için tam ücretin yatırılması gerekmektedir.
Eğitimler listemizde bulunan eğitimlerin hepsi bu eğitim dönemi içinde açılmış eğitimlerdir. Yalnız bazıları geçen dönem açılmış bitmiş veya devam eden eğitimlerdir. İlgilendiğiniz eğitimin açılacak olup olmadığını linkine tıplayıp resim 1'de gösterildiği gibi tarihini kontrol ederek öğrenebilirsiniz. Eğer eğitim, eğitimler listesinde var ancak aşağıdaki linkteki eğitim kayıt formundaki listede yoksa resim 2 ve 3 de gösterildiği gibi eğitimin adını kayıt formundaki "Diğer" kısmına yazarak kayıt olabilirsiniz. Önkayıt formu için tıklayınız.
Her eğitimin ücret miktarı eğitimin ilgili sayfasında bulunmaktadır. Eğitimlere ulaşmak için sayfamızın üst tarafındaki menüden eğitimlere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eğer ücret yazmıyor veya ücretle ilgili başka sorularınız varsa bizimle iletişime geçiniz.
Hesap bilgilerimiz sayfamızın üst tarafındaki menüdeki kayıt bilgisi butonunda bulunmaktadır. Ayrıca; Hesap numarası ve IBAN'ımız; Denizbank Başkent Kurumsal Şubesi’nde Başkent Üniversitesi’ne ait Hesap numarası: 796 910 - 364 IBAN: TR 97 0013 4000 0007 9691 0001 16 Ücret yatırılırken açıklama kısmına katılımcının adını ve eğitim programının adını yazmayı unutmayınız. Kayıt bilgisi sayfamıza ulaşmak için tıklayınız.
Sertifikanız eğitimin son günü teslim edilecektir. Eğitim ücretinin tam ödenmediği durumlarda tamamlandığı zaman sertifikanız kargo ile en kısa sürede ulaştırılacaktır.